ყურადღება!!! სსიპ პროფესიულ კოლეჯში "მერმისი" ა.წ. 23 - 24 - 25 - 26 - 28 ოქტომბერს წარმოადგინეთ შემდეგი საბუთები: 1. განათლების დამადასტურებელი დოკუმენტის ასლი ნოტარიულად დამოწმებული 2. პირადობის მოწმობის ასლი 3. ორი ფოტოსურათი 3x4. კოლეჯის დირექცია
მიმდინარე წლის 17,18 და 19 ოქტომბერს სსიპ პროფესიულ კოლეჯში "მერმისი" ჩატარდა ტრენინგი ინკლუზიური განათლების შესახებ. ტრენინგს ესწრებოდნენ კოლეჯის მასწავლებლები. მონაწილეთა შორის იყო დისკუსიები და აზრთა გაცვლა-გამოცვლა. მასწავლებლები აქტიურად ჩართვნენ სამუშაო პროცესში და გამოხატეს თავიანთი შეხედულება ინკლუზიური განათლების დანერგვის აუცილებლობის შესახებ.
მიმდინარე წლის 21 ოქტომბერს სსიპ პროფესიულ კოლეჯში "მერმისი" ძრავის ნაწილის შემკეთებლის სპეციალობაზე ჩატარდა საკვალიფიკაციო გამოცდა. გამოცდა მიმდინარეობდა საწარმოო პრაქტიკის ობიექტებზე. სტუდენტებმა მოახდინეს პრატიკული უნარების დემონსტრირება სხვადასხვა სირთულის ოპერაციების შესრულების სახით.
პროფესიულ პროგრამებზე რეგისტრირებულთა საყურადღებოდ!
სსიპ პროფესიულ კოლეჯში "მერმისი" სწავლების მსურველთა საყურადღებოდ
სსიპ პროფესიული კოლეჯის "მერმისი" სტუდენტთა საყურადღებოდ!!! სასწავლო პროცესი განახლდება მიმდინარე წლის 16 სექტემბერს.
რეგისტრანტთა საყურადღებოდ!!! მიმდინარე წლის 16 სექტემბერს 12 საათზე ტექნიკური უნივერსიტეტის ადმინისტრაციულ კორპუსში (მე-6 კორპუსის მიმდებარე ტერიტორია) ჩატარდება ღია კარის დღე. დასწრება სავალდებულოა.