პედაგოგები

პედაგოგები საგანმანათლებლო პროგრამები Email
თვალთვაძე ნანა საოფისე საქმე
ჯარიაშვილი ნანული პირველადი გადაუდებელი დახმარება
მიქელთაძე ლია სამკერვალო წარმოება
მირცხულავა მურმან როადენობრივი წიგნიერება
ნადარეიშვილი ეთერი გარემოსდაცვითი საფუძვლები
გრიგალაშვილი მაია სამკერვალო წარმოება
წერეთელი მანანა კულინარიის ხელოვნება
შეწირული მანანა სავალი ნაწილის ტექნიკოსი, ძრავის შემკეთებელი (თეორიული კურსი)
ადამაშვილი ზაზა ელექტროობა
ჩუტკერაშვილი ივანე ძრავის შემკეთებელი
გუგუშვილი რუსუდან ფილამწყობი, დურგალი (თეორიული კურსი)
კაჭარავა ზურაბ ფილამწყობი
ნოზაძე იამზე სამკერვალო წარმოება
ჯღამაძე ვერა მეწარმეობა
უზუნაშვილი ქეთევან ინფორმაციული წიგნიერება
კუპატაძე მანანა მემინანქრე
საჩალელი არსენ ხის მხატვრული დამუშავების სპეციალისტი
შავდია ეკა მემინანქრე
რუხაძე ოლღა თექის ოსტატი
გულიკაშვილი ვარა საოფისე საქმე
სააკაძე ანა დეკორატიულ-გამოყენებითი ქსოვილების სპეციალისტი
ფერაძე თეა ინტერპერსონალური კომუნიკაცია
მგელაძე ხათუნა ინგლისური ენა
ალადაშვილი მანანა ტუროპერატორი
ამნიაშვილი ლია თმის სტილისტი
ქერაშვილი ზურაბ სავალი ნაწილის ტექნიკოსი
ლობჟანიძე გიორგი კულინარიის ხელოვნება
ჩხეიძე ნატო სამოქალაქო განათლება
მამნიაშვილი ზაზა ინფორმაციის ტექნოლოგიის მხარდამჭერი
ლაღიაშვილი თამარ ინტერპერსონალური კომუნიკაცია
ახალკაცი გიული ინგლისური ენა
ბერძენიშვილი ეთერ სამკერვალო წარმოება
მემანიშვილი თამარ ნორმატიული აქტების გამოყენება
მანავლიშვილი ლალი ვებ ინტერფეისის დეველოპერი
ცქიტიშვილი ნუცა სამოქალაქო განათლება
გელდიაშვილი მარიამ თექის ოსტატი
ბოკუჩავა ნინო თმის სტილისტი
მუხაშავრია სალომე ინფორმაციული წიგნიერება
კეკენაძე ალექსანდრე ვებტექნოლოგიები
ქორჩილავა ცოტნე რასტრული გამოსახულების შექმნა და დამუშავება
მურმანიშვილი მარიკა კულინარიის ხელოვნება
არსენიძე მარიკა კონდიტერია
გიორგობიანი ლაშა კულინარიის ხელოვნება
გულიაშვილი მარინე ბუღალტრული აღრიცხვა
კვატაშიძე დარეჯან ბუღლტრული აღრიცხვა
ნატალია ბრეკაშვილი მეწარმეობა
თინათინ დოლიძე სასტუმრო მომსახურება
ია ზირაქიშვილი მეცნიერება და ტექნოლოგიები (ქიმიის ნაწილი)
ირმა თევდორაშვილი ინფორმაციული წიგნიერება
თათია ირემაშვილი საფეიქრო მასალების ღებვა
ნინო კეზევაძე მეცნიერება და ტექნოლოგიები (გეოგრაფიის ნაწილში)
მარიამ კვერღელიძე ქართული ენა
სოფიო მაჩხაშვილი მეწარმეობა
ეთერ მიშელაძე ფეხსაცმლისა და ტყავის ნაკეთობათა წარმოება
მირანდა მუმლაძე მეცნიერება და ტექნოლოგიები (ბიოლოგიის ნაწილში)
ბორის ოსიპიანი პირველადი გადაუდებელი დახმარება
ლატავრა პავლაძე მოქალაქეობა
ქეთევან ფანჩვიძე მეცნიერება და ტექნოლოგიები (ბიოლოგიის ნაწილში)
დალი ფირცხალავა მეცნიერება და ტექნოლოგიები (ფიზიკის ნაწილში)
ქეთევან ქოქიაური პირველადი გადაუდებელი დახმარება
ქრისტინე ღონღაძე მოქალაქეობა
მარიეტა ჩანკაშვილი ჰიგიენა და სანიტარული ნორმები
ნინო ცაბაურაშვილი მეცნიერება და ტექნოლოგიები (ქიმიის ნაწილი)
ხათუნა მაჭავარიანი კომუნიკაცია ქართულ ენაზე
ნანა ხვიტია ქართული ენა
ნინო ხოხობაშვილი ფეხსაცმლისა და ტყავის ნაკეთობათა წარმოება
მარიამ ბოლაშვილი სასტუმროსა და რესტორნის-სამზარეულოს დასუფთავების მომსახურების უზრუნველყოფა
ნინო გაჩეჩილაძე მეორე უცხოური ენა სარესტორნო საქმიანობისთვის
მარინე დგებუაძე სამოქალაქო განათლება
ნინო მუმლაძე-ბარაკოვი მათემატიკური წიგნიერება
ქეთევან ჟორჟოლიანი ინგლისური ენა
სალომე ჩოხელი ინგლისური ენა
მადონა ნიკოლაიშვილი მათემატიკური წიგნიერება
ლამარა მელიქაძე კონდიტერია
ლაშა ჯანაშია სერვისი და სერვირება