სსიპ საზოგადოებრივი კოლეჯის „მერმისი“ დირექტორის ნონა ღუდუშაურის ინიციატივით მიმდინარე წლის 28 მაისს კოლეჯში გაიმართა საკონსულტაციო-რეკრუტინგ კომპანია HR partners-ის წარმომადგენლების შეხვედრა პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა „ოფისის მენეჯერის“ სტუდენტებთან. HR partners-ის მიზანია შესთავაზოს სხვადასხვა კომპანიებს მაღალკვალიფიციური კადრი, ამ კუთხით გეგმავს კოლეჯთან თანამშრომლობას და პროფესიულ სტუდენტთა კარიერული შესაძლებლობებ...
მიმდინარე წლის 26 მაისს საქართველოს პირველი დემოკრატიული რესპუბლიკის დაარსებიდან ? წლისთავისადმი მიძღვნილ საზეიმო ღონისძიებაში, რომელიც გაიმართა ქალაქ ფოთში, მონაწილეობა მიიღო სსიპ საზოგადოებრივმა კოლეჯმა „მერმისი“. ღონისძიენაზე კოლეჯის მიერ წარმოდგენილი იყო პროფესიული სტუდენტების ნამუშევრები.
სსიპ საზოგადოებრივი კოლეჯი „მერმისი“ ქ.თბილისის მუნციპალიტეტის მერიის დაფინანსებით აცხადებს მიღებას 23 აპრილიდან 4 მაისამდე პროფესიული გადამზადების პროგრამის:"ისწავლე და დასაქმდი" ფარგლებში შემდეგ სპეციალობებზე: ...
სსიპ საზოგადოებრივ კოლეჯში ,,მერმისი" დარეგისტრირებულ აპლიკანტთა საყურადღებოდ!!! საგამოცდო ბარათის მისაღებად შეგიძლიათ მობრძანდეთ კოლეჯში მისამართზე - გურამიშვილის ჩიხი N9/ა 10-ის ნახევრიდან 7-ის ნახევრამდე
სსიპ საზოგადოებრივი კოლეჯი "მერმისი" აცხადებს კონკურსს სპეციალური საგანმანათლებლო საჭიროების მქონე პირის ასისტენტის თანამდებობაზე ვაკანსიის დასახელება:სპეციალური საგანმანათლებლო საჭიროების მქონე პირის ასისტენტი სამუშაო დატვირთვა: სრული განაკვეთი სამუშაო დრო: კვირაში ხუთი დღე: 13:30-დან 21:30-მდე. თანამდებობრივი სარგო: 600 (ექვსასი) ლარი.