საკონტაქტო ინფორმაცია

მეილი: mermisicollege@gmail.com

ტელეფონი: 2 14 78 87

კოლეჯ მერმისის პედაგოგების სია:

N პედაგოგი კურსი მეილი
1 თვალთვაძე ნანა პროგრამა: ოფისის მენეჯერი (მდივან-რეფერენტი)
2 ჯარიაშვილი ნანული პირველადი სამედიცინო დახმარება
3 კერვალიშვილი ლიანა პროგრამა: ინფორმაციის ტექნოლოგიის მხარდამჭერი
4 ბახტაძე ლიანა ინგლისური ენა
5 მიქელთაძე ლია პროგრამა: სამკერვალო ნაწარმის სპეციალისტი
6 ნოზაძე ლია პროგრამა: პოლიგრაფიული მრეწველობის ტექნიკოსი
7 სტურუა ციცინო პროგრამა: პოლიგრაფიული მრეწველობის ტექნიკოსი
8 კობახიძე ნარგიზა პროგრამა: ხის მხატვრული დამუშავების სპეციალისტი (თეორიული კურსი)
9 მირცხულავა მურმან როადენობრივი წიგნიერება
10 ნადარეიშვილი ეთერი პროგრამა: სასურსათო პროდუქტების ეკოლოგიური კონტროლის სპეციალისტი
11 ჩანკაშვილი მარიეტა პროგრამა: სასურსათო პროდუქტების ეკოლოგიური კონტროლის სპეციალისტი (სასწავლო პრაქტიკა)
12 გრიგალაშვილი მაია პროგრამა: სამკერვალო ნაწარმის სპეციალისტი
13 წერეთელი მანანა პროგრამა: მზარეული
14 შეწირული მანანა პროგრამა: სავალი ნაწილის ტექნიკოსი, ძრავის შემკეთებელი (თეორიული კურსი)
15 ადამაშვილი ზაზა პროგრამა: დაბალი ძაბვის ელექტრიკოსი
16 გვიშიანი თამაზ პროგრამა: დურგალი
17 შავიძე თამარ ინგლისური ენა
18 ჩუტკერაშვილი ივანე პროგრამა: ძრავის შემკეთებელი
19 გუგუშვილი რუსუდან პროგრამა: ფილამწყობი, დურგალი (თეორიული კურსი)
20 კაჭარავა ზურაბ პროგრამა: ფილამწყობი
21 ნოზაძე იამზე პროგრამა: სამკერვალო ნაწარმის სპეციალისტი
22 ჯღამაძე ვერა სამეწარმეო საქმიანობის მასწავლებელი
23 ბაღიშვილი ირინე რუსული ენა
24 მჭედლიშვილი მაკა საინფორმაციო ტექნოლოგიები, სამეწარმეო საქმიანობის საფუძვლები
25 კვატაშიძე დარეჯან პროგრამა: ბუღალტერი
26 უზუნაშვილი ქეთევან საინფორმაციო ტექნოლოგიები
27 ხოხობაშვილი ნინო პროგრამა: ფეხსაცმლის და ტყავის აქსესუარების სპეციალისტი
28 კუპატაძე მანანა პროგრამა: მემინანქრე
29 საჩალელი არსენ პროგრამა: ხის მხატვრული დამუშავება
30 შავდია ეკა პროგრამა: მემინანქრე
31 რუხაძე ოლღა პროგრამა: თექის ოსტატი
32 გულიკაშვილი ვარა პროგრამა: ოფისის მენეჯერი (მდივან-რეფერენტი)
33 სააკაძე ანა პროგრამა: დეკორატიულ-გამოყენებითი ქსოვილების სპეციალისტი
34 ფერაძე თეა საქმიან ურთიერთობათა კულტურა
35 ხანთაძე მამუკა პროგრამა: პოლიგრაფიული მრეწველობის ტექნიკოსი (თეორიული კურსი)
36 მგელაძე ხათუნა ინგლისური ენა
37 ალადაშვილი მანანა პროგრამა: ტუროპერატორი
38 ამნიაშვილი ლია პროგრამა: სტილისტი (ქალი, მამაკაცი და ა.შ.)
39 ზაალიშვილი ქეთევან პროგრამა: გიდი (გეოტურიზმის და ა.შ)
40 ბერძენიშვილი თამარ რასტრული და კომპიუტერული გრაფიკა
41 მიშელაძე ეთერ პროგრამა: ფეხსაცმლის და ტყავის აქსესუარების სპეციალისტი
42 ქერაშვილი ზურაბ პროგრამა: სავალი ნაწილის ტექნიკოსი
43 ოჩიგავა იზოლდა პროგრამა: სამკერვალო ნაწარმის სპეციალისტი
44 ლობჟანიძე გიორგი პროგრამა: მზარეული
45 ჩხეიძე ნატო სამოქალაქო განათლება
46 გაგნიძე სულიკო საზეინკლო საქმე
47 მამნიაშვილი ზაზა პროგრამა: ინფორმაციის ტექნოლოგიის მხარდამჭერი
48 ფერაძე ლილი პროგრამა: ტანსაცმლის მხატვრული კონსტრუირების სპეციალისტი
49 ლაღიაშვილი თამარ საქმიან ურთიერთობათა კულტურა
50 ახალკაცი გიული ინგლისური ენა
51 ბერძენიშვილი ეთერ პროგრამა: ტანსაცმლის მხატვრული კონსტრუირების სპეციალისტი
52 კვერღელიძე მარიამ ქართული ენა
53 მჭედლიშვილი ეკატერინე მეწარმეობა
54 აქუბარდია კონსტანტინე საქმიან ურთიერთობათა კულტურა
55 დარახველიძე ნონა ბანკეტების,შვედური მაგიდის და ალაფუშეტის მომზადება
56 მამათელაშვილი ქეთევან სამგანზომილებიანი გრაფიკის სპეციალისტი (გენერალისტი)
57 მელიქაძე ლამარა პროგრამა: კონდიტერი
58 ბაღდავაძე ეკა პროგრამა: კონდიტერი
59 მურმანიშვილი მარიკა პროგრამა: მზარეული
60 ნარსიძე ია კანისა და თმის ფიზიოლოგიის საფუძვლები და დაავადებები
61 რუხაძე ხათუნა პროგრამა: ტუროპერატორი
62 წიქარიძე სპარტაკ პროგრამა: გიდი (გეოტურიზმი და ა.შ)
63 თათია ირემაშვილი ფანქრითა და წყლის საღებავებით ხატვა
64 შოგირაძე მედეა თექის ოსტატი